; charset=UTF-8" />
    

Dünya Devleri SnapChat’in Peşini Bırakmıyor

  23 yaşında ki Evan Spiegel’in geliştirdiği SnapChat uygulaması dünya devlerinin ilgisini çekti. Anlık mesajlaşma uygulamalarına benzeyen ancak barındırdığı farklılıklar ile dikkat çeken uygulama her sözünüzde, her cümlenizde bir fotoğraf çekip bu fotoğraflara basit rötüşler ve çizimler yaparak karşı tarafa göndermenizi sağlıyor.

 

Uygulama üzerinden gönderilen gönderiler karşı tarafta sadece 10 saniye görüntüleniyor ve  ardından kayboluyor. Eğer bu süre içerisinde gönderilen fotoğrafları kaydeder iseniz karşı tarafın haberi oluyor. Video çekip gönderme özelliği de bulunan uygulama videoların sadece 1 kez izlenmesine olanak tanıyor.

indir Dünya Devleri SnapChatın Peşinde

İşte böylesine ilginç bir mesajlaşma yazılımı olan uygulama çoğu kişi tarafından eğlenceli bulunda ve sevildi. Uygulamanın kullanıcı kitlesi tarafından fark edildiğini gören büyük şirketler uygulamayı Evan Spiegel’den satın almak için teklifler sunmaya başladılar.

image 09 600x900 200x300 Dünya Devleri SnapChatın Peşinde

Öncelikle Facebook tarafından fark edilen uygulamaya Mark Zuckerberg tarafından Instagram’a ödenen paranın 3 katını, yani 3 milyar doları SnapChat’i almak için teklif etti. Ancak uygulamanın genç sahibi bu teklifi uygulamanın ileri ki dönemlerde daha da gelişeceğini söyleyerek geri çevirdi.

Facebook’un ardından ise Google Evan Spiegel hazırladığı SnapChat uygulaması için kapısını çaldı. 4 milyar dolarlık teklif sunan Google, Facebook ile aynı kaderi paylaşarak reddedildi.

snapchat komik fotograf 199x300 Dünya Devleri SnapChatın Peşinde

Instagram’ı  1 milyar dolara satan Kevin Systrom’un aradan geçen 1,5 seneden sonra duyduğu pişmanlığı dile getirmişti. Kevin Systrom ile aynı kederi paylaşmak istemeyen Evan Spiegel halen uygulamayı satmamakta kararlı.

Yorum Yapın

Son Yorumlar

admin demiş ki;

Rica ederim. Yardımcı olduysam ne mutlu...

admin demiş ki;

Eyvallah sağolasn...

saltuk demiş ki;

teşekkürler adamım gerçekten işlevli bir payLaşım ...

Serhat demiş ki;

yeni domain,yeni site.Hayırlı olsun abi....

İstatistik

Reklam