; charset=UTF-8" />
    

Hostgator’un Türkiye Şubesi Plânları

Cümleten Selamın Aleyküm :)
Uzun zamandır yazmıyoruz etmiyoruz site paslanacak :) Bugün biraz teknolocik şeylerden bahsedeceğim. Web ile uğraşmayanlar pek bilmezler ancak Hosting denildiğinde akla ilk gelen isimlerden birisi şüphesiz ki
HOSTGATOR.
Bundan kısa bir süre öncesine kadar Hostgator’da çalışan bir tane TÜRK Çalışan yoktu. Tabi bu da Türk kullanıcılar için sıkıntıydı.
Destek almak isteyen bir kişi tam anlamıyla ingilizce bilmiyorsa kolay kolay destek alamıyordu. Ama son zamanlarda artık Hostgatorda bir Türk çalışan var Adı Sefa GOL.  Sefa Bey sayesinde Hostgator Türk müşterileri rahatca Türke destek alabiliyorlar.
Ancak asıl anlatmak istediğimiz şu ki ; Hostgatorda Türk müşterileri sayısının artması onları Türkiye’de şube açmaya yöneltmek üzere. Sefa Bey’in R10daki açıklamaları bizleri sevindirdi diyebilirim. Türkiye Şubesi planları güzel olacaktır.

3 Yorum Yapılmış

Ahmet | Tarih: 18 Şubat 2010 | Saat: 20:09

Hostgator gerçekten en iyi hosting firması. Bende kullanmaktayım. Yanlız tavsiyem alıkren muhakkak kupon kullanmanız 25 dolara kadar indirim alabilirsiniz.
http://hostgatorkupon.com en son yayınlanan kuponları bu adresten bulabilirsiniz.

ercan | Tarih: 14 Temmuz 2010 | Saat: 16:22

iyi günler ben ne yapacağımı şaşırdım bu işleri iyi bilmem bana yardımcı olursanız sevinirim çaresizim. Ben hasgotordan haziran 2009 tarihinde hosting ve domain satoın aldım 1 YILLIK . BU YIL  hosting ve domain ,i iptal edin diyorum fakat benden para kesmeye devam ediyorlar,yani iptal etmiyorlar bunu neden yapıyorlar kaç kez iptal baş vuru sayfasını doldurdum ama iptal etmiyorlar. Neyapabilirim

admin | Tarih: 15 Temmuz 2010 | Saat: 23:01

Merhaba

Hostgatorchat.com adresinden chatte SEFA’ya ulaşırsanız halleder o :)

Yorum Yapın

Son Yorumlar

admin demiş ki;

Rica ederim. Yardımcı olduysam ne mutlu...

admin demiş ki;

Eyvallah sağolasn...

saltuk demiş ki;

teşekkürler adamım gerçekten işlevli bir payLaşım ...

Serhat demiş ki;

yeni domain,yeni site.Hayırlı olsun abi....

İstatistik

Reklam