; charset=UTF-8" />
    

Emre Göyce Kimdir ?

Emre Göyce Kimdir ?

Kendimden kısaca bahsetmek gerekirse;  (böyle girişlere de hep uyuz olmuşumdur ama) ismim Emre Göyce. 8 Nisan’da doğdum. 21 yaşındayım.
İlköğretimi Türk-İsveç Kardeşlik İ.Ö.O’nda tamamladıktan sonra lise hayatımı Bağcılar İbni Sina Anadolu Lisesi’nde geçirdim.Maceralı geçen bir lise döneminden sonra da hala öğrenim görmekte olduğum Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme bölümünü kazandım. Devam etmekte olan akademik kariyerimi hayırlısı ile bitirdikten sonra ticari kariyerimle bütünleştirmeyi hedeflemekteyim.

Emre Göyce Neler Yapar ?

Bir yandan akademik kariyerimi devam ettirirken diğer yandan E-ticaret ve Arama Motoru Optimizasyonu(SEO) üzerine çalışmalar yapmakta ve danışmanlık hizmeti vermekteyim. Bunun yanısıra Web yazılımı üzerine kendimi geliştirmekteyim.

Sportif faaliyetlerde ise en büyük ilgim basketbol ve yüzme. Çocukluk yıllarımdan itibaren gelen basketbol tutkusunun bende her zaman ayrı bir yeri olmuştur.

Boş zamanlarımda kitap okuyorum. Kişisel Gelişim, Politik-kurgu ve Felsefe içerikli kitapları okumanın yanısıra bilimsel kitapları ve dergileri takip ediyorum.
Kitapların yanısıra sinema filmlerini ve belirli konulardaki seminerleri ilgiyle takip ediyorum.

En büyük hobilerimden birisi de otomobil tutkusudur. Klasik otomobillerin hastasıyım. Birgün bende bir Chevrolet Camaro SS sahibi olacağım : )

Müzik dinlemeyi çok severim. Evde, arabada, kampüste, çalışırken, uyumak üzereyken hep müzik dinlerim.Genel olarak belli bir tarza bağlı olmamakla beraber, o anlık ruh haline göre müzik dinlerim. Bu bazen RAP olur, bazen Halk müziği bazen Yabancı müzik.

Çevresi ve Ailesi

  2 çocuklu 4 kişilik bir ailenin büyük oğluyum. Gerçek anlamda ev reisi bir babam, dünyalar güzeli bir annem ve yakışıklı bir erkek kardeşim var. Allah hiçbirini başımdan eksik etmesin.

Bunun yanısıra çok sevdiğim dostlarımı, abilerimi/ablalarımı ve kardeşlerimi asla es geçemem. Onlarla hayat daha da güzel.

Blog Kavramıyla Nasıl Tanıştı?

2008 Yılına kadar çeşitli sektörlerde sitelerle haşır neşir oldum. 2008 Yazında uzun zamandır aklımda olan bloglama/kişisel günlük tutma fikrini hayata geçirmek için kendimi hazır hissettim. 2008 yazında farklı bir domainle kişisel sitemi kurup 3 sene bu blogda yazılarımı yazdım. Ancak daha sonra teknik aksaklıklardan ötürü blogumu tamamen kapatıp yeniden yapılandırma sürecine aldım ve uzun bir süre sonra emregoyce.com domaini ile tekrar faaliyete soktum.

Gelecek İle İlgili Plânları Nelerdir?

Okulu bitirdikten sonra ilgili olduğum Yazılım ve Programlamayı , E-ticaret deneyimim ve İşletme eğitimimle harmanlayarak; sektörün ihtiyaçlarına çözüm üretecek bir firma profiliyle ortaya koymayı hedeflemekteyim.

Fazla uzatıp okuyucuyu sıkmaya gerek olmadığını düşünerek yazımı burada sonlandırmanın doğru olacağını düşünüyorum :)
Bu blogda başımdan geçenleri, anlatmak ve haykırmak istediklerimi , güncel olaylara karşı tavrımı ve düşüncelerimi yansıtacağım. Benim için keyifli bir macera olacağından hiç şüphem yok.

   Son olarak, özgün olan yazılarımı kaynak göstermeden yayınlayıp emek hırsızlığı yapmazsanız çok mutlu olurum. :)

Son Yorumlar

admin demiş ki;

Rica ederim. Yardımcı olduysam ne mutlu...

admin demiş ki;

Eyvallah sağolasn...

saltuk demiş ki;

teşekkürler adamım gerçekten işlevli bir payLaşım ...

Serhat demiş ki;

yeni domain,yeni site.Hayırlı olsun abi....

İstatistik

Reklam