; charset=UTF-8" />
    

Hacklink nasıl yapılır ?

Hacklink nedir ? Önce onu bir tanımlayalım isterseniz.

Hacklink, pagerank değeri yüksek sitelere hack yoluyla gizlice eklenen linklerdir. Misal Pr7 olan yabancı bir sitenin kaynak kodlarına baktığımızda gizli bir şekilde eklenmiş olan linkler görürsek onlar Hacklink ile eklenmiştir.

Peki bu hacklinkin yararı / zararı nedir ?

Hacklinkin tek yararı olarak şunu söyleyebilirim ki ; adult sitelerinizde kullanırsanız kısa vadede iyi bir hit yakalarsınız. Ancak legal sitenizde kullanmanızı önermem.
Ayrıca pagerank değerinin önemli bir ölçüde artış göstermesini sağlayabilir. Tabi Google bunu anladığında pagerank değeri sıfıra da düşebilir.

Legal sitenizde kullandığınız taktirde bir süre sonra kalkacak olan linkler, sitenizin sıralamadan uçmasına, filtreye girmesine, sandboxa düşmesine, hit kaybı yaşamasına vs. sebep olabilir. Hacklinki hiç bir zaman önermiyorum. Bunu da ısrarla vurguluyorum.

Hacklink nasıl yapılır ?

Bunun için birşey diyemeyeceğim :) İşi gücü bırakıp kendini bu işlere vermiş olanlar bunu çok iyi yapıyorlar. Öncelikle tüm sistemlerdeki açıkları bulmak gerekiyor. Bu açıkları kullanıp servera sızdıktan sonra gerisi geliyor .

Legal yollardan iş yapmak gibisi yok boşverin :)

Yorum Yapın

Son Yorumlar

admin demiş ki;

Rica ederim. Yardımcı olduysam ne mutlu...

admin demiş ki;

Eyvallah sağolasn...

saltuk demiş ki;

teşekkürler adamım gerçekten işlevli bir payLaşım ...

Serhat demiş ki;

yeni domain,yeni site.Hayırlı olsun abi....

İstatistik

Reklam