; charset=UTF-8" />
    

Kurtlar Vadisi Bu Hafta Harikaydı !

Hayırlı Cumalar.
Her hafta olduğu gibi bu hafta da perşembe günü KV Pusu tüm seyircileri ekranlara kilitledi.  Özellikle bu bölümü herkes merakla bekliyordu. Çünkü çok garip olaylar yaşanacaktı bu hafta. Polat Alemdar artık bu işleri bıraktığını söyleyerek herkesi şok etti. Tabi herkes bunun gerçek olduğuna inanıyor ancak aslında herşeyi Polat planladı.
Şöyleki ; Polat dinlendiğini ve izlendiğini çok iyi biliyor. Bu yüzden böyle bir kararı sesli bir şekilde söyledi. Hatta farkettiyseniz odasından çıkar çıkmaz Bulut ona doğru yürüdüğünde direk onun yüzüne karşıda söyledi bu sözü. Şuanda herkes PolaT’ı bu işlerden çekildi diye biliyor ancak yanılıyorlar. Abdülhey’de ölmedi. O mezar başkasına ait. Abdülhey’i Polat saklıyor.

Memati’nin bir süre yalnız kalmasından herkes faydalanmak isteyeceği için Başta İskender olmak üzere,İsrailli, Zaza ve Ünsal , Memati’yi kendi saflarına çekmek için uğraşıyorlardı. Tabi Memati herşeyin bittiğini düşünürken Polat böyle düşünmüyor. Memati’nin İskender ve ekibiyle buluşması sırasında Sniper ile hem İsrailli’yi hemde İskender’i vuran Polat , aslında herşeyin bitmediğini gözler önüne serdi.

Haftaya daha harika olacak bu bölüm :) Sabırsızlıkla bekliyorum.

Yorum Yapın

Son Yorumlar

admin demiş ki;

Rica ederim. Yardımcı olduysam ne mutlu...

admin demiş ki;

Eyvallah sağolasn...

saltuk demiş ki;

teşekkürler adamım gerçekten işlevli bir payLaşım ...

Serhat demiş ki;

yeni domain,yeni site.Hayırlı olsun abi....

İstatistik

Reklam