; charset=UTF-8" />
    

NBA’de Sezon İptal Oldu, Euroleague ile Devam :)

Belki de birçok kişinin olmasına ihtimal verdiği bir durum gerçekleşti. Lokavt döneminden beri çıkmaza giren NBA’in yeni sezonu, son görüşmelerden de bir sonuç çıkmadığı için iptal oldu.
Takım sahiplerinin oyuncular birliğine yaptığı son teklif de bugün incelenmiş ve yine reddedilmiş. Derek Fisher gibi harika(!) bir Oyuncular birliği başkanının da bulunduğu bu topluluk yeni sezonun başlamasının iptal olmasına sebep oldular diyebiliriz.

Bunun yanısıra oyuncular birliği , NBA Takım sahiplerini de “antitröst” olarak niteleyip dava açmaya karar vermişler. Ya arkadaş zaten bir sezonun içine etmişsiniz, parada anlaşamamışsınız birde saçma sapan davalarla olayı iyice yokuşa sürmenin ne manası var ?
Zaten deli gibi para kazanıyorsunuz. Milyon dolarla cebinize oluk oluk akıyor. 3-5 kuruşun hesabını yapacak durumda olmayan adamların meselenin odak noktasını para olarak gösterip işi yokuşa sürmesi gerçekten akla mantığa sığmıyor.

Herneyse, zaten Euroleague şu sıralar çok zevkli . Bu sene NBA sezonu başlamış olsa bile yarım yamalak başlamış olacaktı ve hiçbir zevki kalmayacaktı..Bu sezon Euroleague akar, NBA bakar.. :)

Yorum Yapın

Son Yorumlar

admin demiş ki;

Rica ederim. Yardımcı olduysam ne mutlu...

admin demiş ki;

Eyvallah sağolasn...

saltuk demiş ki;

teşekkürler adamım gerçekten işlevli bir payLaşım ...

Serhat demiş ki;

yeni domain,yeni site.Hayırlı olsun abi....

İstatistik

Reklam